Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?
 
Kapıda nakit ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
 
Hangi yöntemlerle ödeme yapabilirim?

 

Web sitemiz üzerinden kredi kartı, banka kartı, havale, sanal kart veya kapıda nakit ödeme seçeneği ile ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 
Herhangi bankada hesabınız bulunuyorsa bankanızdan sanal kart ile ilgili bilgi alarak sanal kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bankanızla görüşebilirsiniz.
 
Taksit seçeneğiniz var mı?
 
Web sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde Cardfinanas, Worldcard, Tüm bankaların BONUS kartları, Maximum ve AXESS kredi kartlarına taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 
Neden sadece Kredi Kartı ile ödeme yapabiliyoruz?
 
 Web Sitemizden Havale ve Kapıda Ödeme seçeneğinden faydalanarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Aldığım ürün elime ne zaman ulaşacak?
 
Ürününüz size 1 - 3  iş günü içerisinde ulaştırılacaktır.
 
Kargo ücreti ne kadar?

 

Trendytopuk.com üzerinden verilen 150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti alınmaz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli 9,90 TL'dir. Kapıda ödeme hizmet bedeli sipariş tutarı farketmeksizin tarafınızdan tahsil edilir. Bu hizmet kargo firması tarafından verilen taşıma hizmetinin dışında bir hizmettir ve ücrete tabidir. Kapıda ödeme hizmet bedeli ödemek istemiyorsanız siparişinizi kredi kartı veya havale yönetemi ile vermeniz gerekmektedir. 150 TL ve altı siparişler için 9,90 TL kargo bedeli tahsil edilir.